Вы здесь: Главная » Всё о Чае | Регистрация | Управление заказами | Вход

Главная » Статьи » Всё о Чае ( All about Tea )

Женьшеневый чай
Женьшеневый Чай
 
Женьшень (Panax лат.), Що буквально означає «корінь життя» - багаторічна трав'яниста рослина, що росте тільки в північній півкулі, а саме в Північній Америці та Східній Азії (головним чином, в Кореї, на півночі Китаю і в Східному Сибіру). Всього існує близько 11 видів женьшеню.Здавна женьшень відомий як лікарська рослина, що зміцнює здоров'я, продовжує життя і молодість.
На Сході женьшень називають «чудо природи», «дух землі», «божественна трава» і т.д. - Все завдяки славі женьшеню як всеісцеляющую кошти. У східній народній медицині він відомий не менш 4000 років. Чудодійні властивості женьшеню - вважається, що це засіб чи не від усіх хвороб, - оповиті сотнями легенд, а способи лікування з його застосуванням тримаються на Сході в найсуворішому секреті.Основними властивостями женьшеню є тонізуючу і стимулюючу - при регулярному застосуванні поліпшується загальний стан організму, підвищується тонус, настрій і працездатність. Крім того, женьшень стимулює апетит, надає протиблювотну, метаболічну та адаптогенну дії.
До найбільш популярних продуктам з женьшеню можна віднести Женьшенева чай. Він робиться з подрібнених у порошок коренів рослини. Високоякісний лікарський Женьшенева чай виготовляється виключно з червоного женьшеню.
Чай з женьшеня надає заспокійливу дію, зміцнює пам'ять і нервову систему, при регулярному застосуванні покращує зір і підвищує імунітет, нормалізує артеріальний тиск, а також позитивно впливає на печінку. Женьшень (Panax лат.), Що буквально означає «корінь життя» - багаторічна трав'яниста рослина, що росте тільки в північній півкулі, а саме в Північній Америці та Східній Азії (головним чином, в Кореї, на півночі Китаю і в Східному Сибіру).
Всього існує близько 11 видів женьшеню.
Здавна женьшень відомий як лікарська рослина, що зміцнює здоров'я, продовжує життя і молодість. На Сході женьшень називають «чудо природи», «дух землі», «божественна трава» і т.д. - Все завдяки славі женьшеню як всеісцеляющую кошти. У східній народній медицині він відомий не менш 4000 років. Чудодійні властивості женьшеню - вважається, що це засіб чи не від усіх хвороб, - оповиті сотнями легенд, а способи лікування з його застосуванням тримаються на Сході в найсуворішому секреті.
Основними властивостями женьшеню є тонізуючу і стимулюючу - при регулярному застосуванні поліпшується загальний стан організму, підвищується тонус, настрій і працездатність. Крім того, женьшень стимулює апетит, надає протиблювотну, метаболічну та адаптогенну дії. До найбільш популярних продуктам з женьшеню можна віднести Женьшенева чай. Він робиться з подрібнених у порошок коренів рослини. Високоякісний лікарський Женьшенева чай виготовляється виключно з червоного женьшеню.Чай з женьшеня надає заспокійливу дію, зміцнює пам'ять і нервову систему, при регулярному застосуванні покращує зір і підвищує імунітет, нормалізує артеріальний тиск, а також позитивно впливає на печінку.
Женьшень (Panax лат.), Що буквально означає «корінь життя» - багаторічна трав'яниста рослина, що росте тільки в північній півкулі, а саме в Північній Америці та Східній Азії (головним чином, в Кореї, на півночі Китаю і в Східному Сибіру). Всього існує близько 11 видів женьшеню.Здавна женьшень відомий як лікарська рослина, що зміцнює здоров'я, продовжує життя і молодість. На Сході женьшень називають «чудо природи», «дух землі», «божественна трава» і т.д. - Все завдяки славі женьшеню як всеісцеляющую кошти. У східній народній медицині він відомий не менш 4000 років.
Чудодійні властивості женьшеню - вважається, що це засіб чи не від усіх хвороб, - оповиті сотнями легенд, а способи лікування з його застосуванням тримаються на Сході в найсуворішому секреті.Основними властивостями женьшеню є тонізуючу і стимулюючу - при регулярному застосуванні поліпшується загальний стан організму, підвищується тонус, настрій і працездатність.
Крім того, женьшень стимулює апетит, надає протиблювотну, метаболічну та адаптогенну дії. До найбільш популярних продуктам з женьшеню можна віднести Женьшенева чай. Він робиться з подрібнених у порошок коренів рослини. Високоякісний лікарський Женьшенева чай виготовляється виключно з червоного женьшеню.Чай з женьшеня надає заспокійливу дію, зміцнює пам'ять і нервову систему, при регулярному застосуванні покращує зір і підвищує імунітет, нормалізує артеріальний тиск, а також позитивно впливає на печінку.

Категория: Всё о Чае ( All about Tea ) | Добавил: rev (20.11.2011)
Просмотров: 928 | Теги: женьщеневый чай

Корзина Заказа

Ваша корзина пуста

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Copyright Planeta-Tea.com © 20192011-2019
При использовании материалов, активная ссылка на наш сайт обязательна