Вы здесь: Главная » Всё о Чае | Регистрация | Управление заказами | Вход

Главная » Статьи » Всё о Кофе ( All about Coffeeе )

Влияние кофе на здоровье
Влияние кофе на здоровье

Це улюблена тема суперечок любителів і ненависників кави. Він йде споконвіку і навряд чи коли-небудь завершиться. Адже і та, і інша сторона розглядає вплив кави на здоров'я, грунтуючись на результатах наукових досліджень. Саме так - оперуючи фактами! 
А треба сказати, що вченими всього світу вироблено понад 19 тисяч досліджень про вплив кави на здоров'я. І їхні результати поки що не дають можливості об'єктивно схилитися на ту чи на іншу сторону. Те з'ясують, що кава викликає рак, то виявлять, що він позбавляє від діабету. 
Як тут визначитися, яке дійсний вплив кави на здоров'я? думаю, тут все індивідуально.
  Розглядаючи вплив кави на здоров'я, підходите до цього питання індивідуально. Тобто, задайте собі питання: "А який вплив кави саме на моє здоров'я?" І прислухайтеся до свого організму. Якщо вам хочеться кави, то пийте. А якщо ваш організм проти, то чи не примушуйте себе, навіть якщо впевнені, що вплив кави на здоров'я вельми позитивно.
  Періодично в тій чи іншій країні знижується або збільшується споживання кави.
Але в цілому баланс споживання кави в світі зберігається. І, яке б не було вплив кави на здоров'я, вживання його в усьому світі з кожним роком тільки збільшується.
  Ось останнім часом аналітики відзначають деяке зниження і перерозподіл структури споживання кави в Росії. І пов'язано це не тільки і не стільки з економічними причинами (зростання інфляції, підвищення цін), скільки з підвищенням уваги росіян до свого здоров'я і розвитком в Росії культури вживання кави.
Останні дві причини змушують російських любителів кави вивчати інформацію про вплив кави на здоров'я. І, звичайно, переходити з розчинного на натуральний продукт, адже все натуральне більш корисно, ніж піддалося-якій обробці. Але чи так це? Давайте розглянемо складу кавового зерна.
  Отже, свіже кавове зерно містить близько 2-х тисяч речовин, що формують вплив кави на здоров'я. Серед них вода, кофеїн 0,65-2,7%, жир 12%, білки 13%. У процесі обсмаження складу кавових зерен змінюється. Ступінь зміни залежить від ступеня і тривалості обсмаження. Зокрема, вміст кофеїну збільшується мінімум до 1,3%.
А в процесі приготування розчинної кави вміст кофеїну зростає взагалі мінімум до 5%. Також, розглядаючи вплив кави на здоров'я, необхідно сказати, що кавове зерно містить калій, кальцій, магній, залізо та інші мікроелементи. Обсмажені кавові зерна містять вітамін PP, піридин і інші вітаміни.
  Робіть висновки. Наприклад, якщо розглядати підбадьорливий і збудливий ефект кави, то більш сильний вплив кави на здоров'я виявляється, якщо ця кава розчинна. Хоча тут потрібні поправки на збудливість своєї нервової системи.
На деяких і "кінська" доза кави не робить ніякого активизирующего впливу. Таким чином, можна ще раз зробити цей висновок: вплив кави на здоров'я так індивідуально, що ніякого загального думки тут, напевно, ніколи й не буде.

Категория: Всё о Кофе ( All about Coffeeе ) | Добавил: rev (09.09.2011)
Просмотров: 1165 | Теги: влияние кофе на здоровье

Корзина Заказа

Ваша корзина пуста

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Copyright Planeta-Tea.com © 20192011-2019
При использовании материалов, активная ссылка на наш сайт обязательна