Вы здесь: Главная » Всё о Чае | Регистрация | Управление заказами | Вход

Главная » Статьи » Всё о Кофе ( All about Coffeeе )

Минусы Кофе
Минусы Кофе

1. Кава підвищує тиск і ризик захворювань серця, тому кава шкідлива для серця. Гіпертоніки, будьте обережні.
2. Кава володіє сильним сечогінним властивостям і тим самим зневоднює організм. Так от, якщо ви дуже любите каву, то вам потрібно пам'ятати, що для дорослої людини норма споживання води - близько 2 літрів на день.
3. Кава сильно вимиває кальцій з організму. А без кальцію кістки скелета людини стають вельми крихкими і сильно підвищується ризик перелому. Але цей невеликий мінус кави, можна легко знешкодити, споживати більше продуктів з молока, адже в них міститься багато кальцію.
4. Кава містить легкий наркотик під назвою кофеїн, іншими словами, замінює нейротропні речовини в організмі і потихеньку стає потрібним, викликаючи поступове звикання.
Багато хто любить каву. І ось чому:- Кава добре покращує концентрацію, короткочасну пам'ять і зосередженість. Учені з Америки провели ряд експериментів встановили, що студенти, яким давали випити чашку ароматної кави перед іспитом, справлялися із завданнями правильніше і швидше, ніж ті студенти, яким не давали каву. - Також кава дуже корисний для серця. Якщо у вас низький тиск, чашечка кава допоможе вам його підняти. Також кави - хороший антиоксидант, хоча для одних людей він шкідливий, а для інших корисний. - Чашечка кави покращує роботу травної системи - Швидко покращує настрій. А американські вчені знову відзначилися і дізналися, що серед людей, які регулярно п'ють каву, відсоток самогубств набагато нижче. - Також корисний при хворобі Паркінсона, діабеті, захворюваннях печінки і добре охороняє від раку. - Містить вельми корисні для організму людини речовини: кальцій, калій, фосфор і магній. Хоч популярний напій так хороший, але краще не зловживати, а пити одну-дві чашечки і все буде відмінно.

Категория: Всё о Кофе ( All about Coffeeе ) | Добавил: rev (19.10.2011)
Просмотров: 930 | Теги: все о кофе

Корзина Заказа

Ваша корзина пуста

Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0


Copyright Planeta-Tea.com © 20192011-2019
При использовании материалов, активная ссылка на наш сайт обязательна