Вы здесь: Главная » Всё о Чае | Регистрация | Управление заказами | Вход

Главная » Статьи » Всё о Чае ( All about Tea )

Тарлтон - элитный цейлонский чай!

 

Тарлтон - елітний цейлонський чай!

Чай - здоровий напій, який заспокоює і додає енергію.
Тільки кращий і якісний цейлонський чайний лист - це те, що Ви знайдете всередині кожної банки листового чаю Тарлтон. Весь чай збирається дбайливо вручну для збереження цілісності чайного листа перед подальшою обробкою...

 

А унікальний смак і аромат чаю Тарлтон надає виключно чистий високогірне повітря на висоті 1300 метрів над рівнем моря і чудовий вологий тропічний клімат о.Цейлон, що максимально сприятливо впливає на вирощування кращих сортів чаю.
Кращі майстри чайної справи, зі столітнім досвідом, зберігають свіжість і аромат чайного листа, упаковуючи його у герметичні залізні банки для кращого збереження всехценних корисних властивостей чаю, а також презентабельного, подарункового вигляду (навіть з музикою всередині), щоб чай Тарлтон був витонченим подарунком будь-якому людині, в тому числі і чайному гурману.

Зазначимо, що унікальні цінні властивості чаю Tarlton також зберігаються і в результаті упаковки чаю безпосередньо на місці збірки врожаю.

Асортимент продукції ТМ "Тарлтон" включає в себе більше 50 видів чаю, таких як чистий чорний і зелений чай, з натуральними ароматизаторами і натуральними шматочками фруктів і квітів. Сировина природного аромату складається з фруктів, ягід і рослинних екстрактів, з додаванням "квіткового коктейля" з різних квіток.


Категория: Всё о Чае ( All about Tea ) | Добавил: rev (13.09.2011)
Просмотров: 1016 | Теги: Чай Тарлтон

Корзина Заказа

Ваша корзина пуста

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Copyright Planeta-Tea.com © 20192011-2019
При использовании материалов, активная ссылка на наш сайт обязательна