Вы здесь: Главная » Всё о Чае | Регистрация | Управление заказами | Вход

Главная » Статьи » Наши Партнёры

Компания " Чайна Краина "

Компания "Чайна Краина"

На сьогоднішній день ТМ "Чайна Країна", працюючи більше 6-ти років є лідером на ринку ароматизованого Чёрного и Зелёного чаю, а також Эксклюзивных видів чаю.
З перших днів свого існування "Чайна Країна" ставила перед собою одну основну мету - бути кращою українською компанією на ринку чаю.
Тому основу нашої чайної колекції становлять тільки першосортні і ретельно підібрані чаї з Цейлону, Китаю, Індії та Японії. Кожен з представлених сортовчая - результат копіткої праці. 
Свіжість і аромат визначають час збору, а різноманіття і неповторність смаку - натуральні ароматичні масла, ягоди і листя рослин, пелюстки квітів. Сьогодні це близько 300 видів чаю, купажів, трав'яних та фруктових сумішей.У нашій колекції - чайні купажі від найбільшої в Європі компаній «Wollenhaupt Gmbh», яка впродовж 125 років є традиційним постачальником виключного чаю для справжніх цінителів.
Елітні сорти чаю ми напряму привозимо з Батьківщини цього напою, з Китаю, що гарантує свіжість, якість і конкурентоспроможні ціни. Пропагуючи здоровий спосіб життя, ТМ "Чайна Країна" представляє на ринку серію трав'яних чаїв, в тому числі "Досконалість", що регулюють обмін речовин і "Заряд бадьорості", що підсилює фізичну активність і підвищує імунітет.
Всі трав'яні чаї пройшли експертизу і рекомендовані до продажу Міністерством охорони здоров'я України. Ми уважно стежимо за тенденціями в розвитку чайного ринку і тому пропонуємо своїм клієнтам етнічні чаї: парагвайський "мате" і південноафриканський "ройбуш", популярність яких на Україні останнім часом незвично висока.Невід'ємною частиною нашого асортименту є свіжообжарену і ароматизований кави ТМ "Монтана".
Пропонований нами кави - хороше доповнення до чаю. Він не залишить байдужим найвибагливішого поціновувача цього напою завдяки свіжій обжарюванні, натуральної ароматизації і прекрасному якістю зерна.
Розуміючи, наскільки важливу роль у нашому бізнесі відіграє зовнішній вигляд упаковки чаю та кави, ми вкладаємо багато сил і коштів у розвиток власного характерну стилю.
Для фасованого чаю - це пакети по 50 г і 100 г.Елітний колекційний чай з Китаю представлений в скляних прозорих колбах з художньою композицією, короткою анотацією, описом складу чаю та правил його заварювання.
Вся розфасовка продукції здійснюється на наших виробничих площах з високотехнологічним обладнанням і професійним штатом співробітників.
При цьому ми гарантуємо бездоганну якість, високопрофесійний дизайн упаковки, відповідний ексклюзивності чаю.
Винятково важливою частиною асортименту є чайно-кавовий посуд та аксесуари, асортимент якої на сьогоднішній день привишают 3000 найменувань. Краща порцеляновий посуд, заварники чайники і колекція кераміки зі знаменитої Ісіньской глини, різноманітні і зручні в застосуванні ситечка, оригінальні бляшані баночки від 25 г до 450 г і багато іншого. Все це продається разом з чаєм та кавою, гармонійно доповнює наш асортимент.
За свою ще нетривалу історію ТМ "Чайна Країна" багаторазово ставала призером продовольчих виставок і ярмарків, нагороджувалася дипломами і медалями, займала 1-е місця в дегустаційних чайних церемоніях. Вибираючи ТМ "Чайна Країна" в якості свого партнера, Ви знаходите в нашій особі надійного і сумлінного постачальника.Ми гарантуємо виконання своїх зобов'язань, індивідуальний підхід, навчання персоналу, забезпечимо Вас необхідною рекламною підтримкою. Робота з нами зробить Ваш бізнес презентабельним і швидко окупається.Нашими парнерами є ТМ "Українська Чайна Компанія" та ТМ "Російська Чайна Компанія"

Категория: Наши Партнёры | Добавил: rev (07.09.2011)
Просмотров: 4282

Корзина Заказа

Ваша корзина пуста

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


Copyright Planeta-Tea.com © 20192011-2019
При использовании материалов, активная ссылка на наш сайт обязательна